Svítidla EGLO – už 25 let s vámi

EGLO poskytuje jedinečný poměr mezi kvalitou a cenou svých výrobků.
EGLO určuje trend a stanovuje nová měřítka kvality a designu.
EGLO přináší světlo do života.

Skupina EGLO je soukromý koncern založený v Rakousku v roce 1969 a je největším světovým výrobcem dekorativních svítidel. Česká a slovenská pobočka sídlící v Praze slaví v letošním roce 25 let na tuzemském trhu. V současné době je koncern zastoupen na všech kontinentech, ve více než 50 zemích po celém světě, což umožňuje namíchat zvláštní kombinaci rakouské tradice a kultur dceřinných společností a nabízet tak kreativní, všestranný sortiment. V České a Slovenské republice reprezentuje koncern firma EGLO CZ+SK s.r.o., která byla založena v roce 1993. Sídlo a reprezentační prodejna firmy se nachází v Praze 9 – Horních Počernicích.

EGLO vyrábí a dodává široký sortiment svítidel

  • interiérová svítidla (stolní, stojací lampy, nástěnná svítidla, lustry, bodové osvětlení, kuchyňská a koupelnová svítidla…)
  • venkovní a solární svítidla pro osvětlení domu i zahrady (nástěnná a stropní svítidla, sloupky, stojací lampy, zápustné osvětlení, pojezdová světla, speciální řadu svítidel na terasy a zahrady pod názvem „Garden Living“…)
  • vestavná stropní svítidla
  • světelné zdroje

EGLO bloguje…

Svítidla jsou nedílnou součástí našich životů. Abychom co nejlépe využili skrytý potenciál správného osvětlení, musíme o světle a svítidlech leccos vědět. V našem blogu vám přinášíme pravidelnou dávku inspirace, vědomostí a tipů, jak na to.

A protože pro vás pořádáme pravidelné soutěže, všechny potřebné informace najdete právě tam.