Opravdu se Váš gauč obejde bez těchto polštářků?

Každý gauč, pohovka, nebo křeslo si zaslouží svůj polštářek. Nejen pro jeho zkrášlovací funkci, ale samozřejmě také kvůli pohodlí, které od těchto místech očekáváme.
Můžete si libovat v hektickém pracovním tempu, častém cestování, sportu, všem dalším možným aktivitám, ale při návratu domů vždy chcete najít především klid a pohodu. Protože domov, to není místo, domov, to je pocit. Právě i drobné designové detaily dokáží vytvářet doma atmosféru. Designový polštář na gauči, křesle nebo posteli prostě dokáže udělat dojem a navíc plní i praktickou funkci pro chvíle relaxu.
Polštáře z nového katalogu bytových doplňků EGLO Living jsou vyrobeny z kvalitních a trvanlivých materiálů a zaujmou především svým decentním designem. Výtvarné pojetí našich polštářků je natolik pestré, že si na své přijdou jak příznivci minimalismu, tak i vy, kdo chcete tímto malým doplňkem pestře rozehrát hru barev v místnosti.
Během května a června máte jedinečnou příležitost získat v našem eshopu značkové polštáře se zaváděcí slevou 50 %. Upozorňujeme, že akce trvá pouze do vyprodání aktuální skladové zásoby.