Udělejte si s námi večerní pohodu. Je tu akční lampička MANNERA!

Příjemnou večerní atmosféru vám pomůže vytvořit naše decentní svítidlo MANNERA, nyní po omezenou dobu za zaváděcí akční cenu 990 Kč namísto obvyklých 1590 Kč.

Stolní lampička MANNERA zaujme nejen svým elegantním designem, ale i technickým řešením vestavěného Li-ion akumulátoru. Nabijete ji stejně jednoduše jako mobilní telefon a následně ji můžete umístit i do míst bez přívodu elektrického proudu. Zahradní posezení, terasa, balkon, zápraží chalupy – je jen na vás, kde její praktičnost využijete a zpříjemníte si večerní posezení. Když vás náhodou přepadne déšť, nemusíte domů prchat s lampičkou v ruce, disponuje krytím IP54, který před vodou zajišťuje dostatečnou ochranu. Díky moderním LED technologiím je její spotřeba téměř zanedbatelná (2,2 W), akumulátor o kapacitě 1800 mAh zajistí osvětlení teplým světlem po celý večer.
Lampička by neměla ujít pozornosti také majitelům a provozovatelům kaváren, barů a hotelů, kde dokáže vytvořit diskrétní či romantickou náladu. Efektivně vyřeší osvětlení stolů a stolků bez potřeby zavádění kabeláže. Jen je třeba při denním úklidu nutno pomyslet na dobití akumulátorů.

Lampičku si můžete pořídit dle svého vkusu v jednom ze čtyř barevných provedeních. Akce MANNERA za 990 Kč na tuto lampičku platí do vyprodání zásob.

Předchozí příspěvek
Rozzářené okolí domu
Následující příspěvek
Ukončeno – Chytrá žárovka s ovladačem zdarma k vašemu nákupu